Добрива
ЗЗР
Ад'юванти

Висока якість за доступними цінами!

Про нас

ТОВ "Дар Агро" - провідний постачальник препаратів для хімічного захисту сільськогосподарських культур. ТОВ "Дар Агро" пропонує Вам збалансовану лінійку засобів захисту рослин і добрива з мікроелементами, розробки і виробництва ТОВ "Харків Хімпром". У нашій компанії працюють професіонали, які несуть відповідальність перед кожним клієнтом.

Наші переваги:

  • iндивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • високоякісну продукцію.
  • акції та програми лояльності для клієнтів
  • орієнтованість на довгострокову співпрацю;
  • широкий асортимент;
  • Основне завдання нашої команди - якісна продукція та оперативний сервіс для українських фермерів.
picture of products

ХІМІК

ТОВ "Дар Агро" пропонує Вам збалансовану лінійку добрив з мікроелементами "ХІМІК", розробки і виробництва ТОВ "Харків Хімпром". Тільки у нас Ви можете купити добрива високої якості за доступною ціною. Фосфорні добрива. Калійні добрива. Азотні добрива. Борні добрива. Борномолібденовi добрива. Цинкові добрива. Сірчані добрива. Фосфорно-калійні добрива.

Мікроелементи необхідні рослинам в невеликих кількостях, але кожен з них виконує строго певні функції в обміні речовин і живленнi рослин. При нестачі в грунтах доступних форм бору, марганцю, міді, молібдену, а також кобальту, цинку, йоду та інших мікроелементів спостерігаються специфічні захворювання культур, вони дають низький і неповноцінний за якістю врожай. Тому застосування мікродобрив усуває захворювання рослин і підвищує урожай і якість рослинницької продукції. Під дією мікроелементів у багатьох рослин підвищується цукристість, збільшується вміст крохмалю або білка, вітамінів і жирів. Зростає також стійкість рослин до високих і низьких температур, знижується їх ураженість шкідниками і хворобами.

picture of products

АКВАРІУС

ТОВ "Дар Агро" пропонує Вам лінійку засобів захисту рослин "АКВАРІУС". Тільки у нас Ви можете купити пестициди високої якості за доступною ціною. Інсектициди. Гербіциди. Фунгіциди.

Пестициди - це речовини, які використовуються в сільському господарстві, садівництві для боротьби зі шкідниками: інсектициди (проти комах), гербіциди (проти бур'янів) і фунгіциди (проти грибків). Компанія "Дар Агро" велику увагу приділяє захисту навколишнього середовища і пропонує Вам сучасні препарати з високою вибірковістю і максимальної екологічною безпекою.

ГЕРБIЦИДИ
Гербіциди створені для знищення бур'янів або запобігання їх проростання. При застосуванні гербіцидів можна скоротити або повністю виключити ручні і механічні обробки. Засіб проникає безпосередньо в клітини бур'яну, розкладається і вбиває рослину токсичними сполуками. На дію гербіцидів впливає тип грунту і кількість вологи. Тому ефективним буде застосування гербіцидів на добре зволожених грунтах.

picture of products

ФУНГIЦИДИ
Фунгіциди речовини, токсичні для грибів і пригнічують розвиток їх спор або міцелію. Фунгіциди порушує процеси синтезу ергостеролу в мембранах клітин фітопатогенів. В результаті мембрани клітин втрачають свої фізіологічні та механічні властивості і згодом патоген гине. Препарати також мають лікувальні властивості і забезпечують довготривалий захист культурних рослин від хвороб. Препарати вносять за допомогою наземних обприскувачів в період вегетації культурних рослин профілактично (коли погодні умови сприяють розвитку та поширенню хвороб) або при появі перших візуальних ознак захворювання.

picture of products

ІНСЕКТИЦИДИ
Інсектициди застосовуються для профілактики і боротьби зі шкідниками. Засіб згубно діє на паразитів і комах, які знищують врожай культурних рослин. Діюча речовина препарату блокує білкові рецептори нервових клітин центральної нервової системи, що унеможливлює передачу нервових імпульсів. Шкідник втрачає здатність до руху, припиняє харчування і гине протягом доби. Інсектицид діє на дорослих комах, і на личинок різного віку.

picture of products

Новини

Боковое меню